Α' ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ 2017-18
Print
1η Αγωνιστική Άρης Σούδας 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Φωστήρας 0 : 3 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Πανακρωτηριακός 1 : 2 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Σπάθα 2 : 0 Κεραμειά    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 2 : 1 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Ίκαρος Μουρνιών 0 : 6 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Ροδωπού 1 : 0 Δόξα Παχιανών    
  Κρ. Αστέρας 1 : 0 Γρανίτης    
  Θύελλα Καλάθενων 2 : 2 Κορωνίδα    
  Μινώταυρος 0 : 1 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    

2η Αγωνιστική Α.Ε. Κυδωνίας 2 : 2 Ίκαρος Μουρνιών    
  Αστέρας Μανολιόπουλου 0 : 3 Σπάθα    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 5 : 1 Κρ. Αστέρας    
  Ηρακλής Νεροκούρου 2 : 2 Ροδωπού    
  Δόξα Παχιανών 1 : 2 Μινώταυρος    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 0 : 0 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Φωστήρας 0 : 7 Άρης Σούδας    
  Κεραμειά 2 : 1 Θύελλα Καλάθενων    
  Κορωνίδα 0 : 5 Πανακρωτηριακός    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 3 : 5 Γρανίτης    

3η Αγωνιστική Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 3 : 2 Δόξα Παχιανών    
  Άρης Σούδας 0 : 1 Σπάθα    
  Γρανίτης 0 : 0 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Θύελλα Καλάθενων 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Κρ. Αστέρας 0 : 0 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Μινώταυρος 0 : 0 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Πανακρωτηριακός 5 : 0 Κεραμειά    
  Ίκαρος Μουρνιών 1 : 4 Κορωνίδα    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 5 : 0 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Ροδωπού 3 : 0 Φωστήρας    

4η Αγωνιστική Ηρακλής Νεροκούρου 1 : 1 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Δόξα Παχιανών 0 : 1 Γρανίτης    
  Σπάθα 1 : 0 Θύελλα Καλάθενων    
  Φωστήρας 0 : 3 Μινώταυρος    
  Αστέρας Μανολιόπουλου 0 : 3 Πανακρωτηριακός    
  Ροδωπού 0 : 2 Άρης Σούδας    
  Κεραμειά 1 : 4 Ίκαρος Μουρνιών    
  Κορωνίδα 1 : 3 Κρ. Αστέρας    
  Α.Ε. Κυδωνίας 2 : 3 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 0 : 1 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    

5η Αγωνιστική Άρης Σούδας 4 : 0 Θύελλα Καλάθενων    
  Ίκαρος Μουρνιών 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 2 : 3 Κορωνίδα    
  Μινώταυρος 2 : 0 Ροδωπού    
  Πανακρωτηριακός 2 : 0 Σπάθα    
  Κρ. Αστέρας 4 : 0 Κεραμειά    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 3 : 0 Φωστήρας    
  Γρανίτης 2 : 1 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Α.Ε. Κυδωνίας 0 : 4 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 4 : 0 Δόξα Παχιανών    

6η Αγωνιστική Κεραμειά 1 : 1 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Ηρακλής Νεροκούρου 0 : 1 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Σπάθα 3 : 2 Ίκαρος Μουρνιών    
  Φωστήρας 0 : 3 Γρανίτης    
  Μινώταυρος 0 : 0 Άρης Σούδας    
  Αστέρας Μανολιόπουλου 0 : 3 Κρ. Αστέρας    
  Θύελλα Καλάθενων 0 : 2 Πανακρωτηριακός    
  Ροδωπού 0 : 4 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Δόξα Παχιανών 4 : 0 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Κορωνίδα 0 : 2 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    

7η Αγωνιστική Άρης Σούδας 0 : 0 Πανακρωτηριακός    
  Κρ. Αστέρας 2 : 2 Σπάθα    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 2 : 0 Μινώταυρος    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 3 : 0 Φωστήρας    
  Ίκαρος Μουρνιών 4 : 3 Θύελλα Καλάθενων    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 6 : 0 Κεραμειά    
  Γρανίτης 1 : 1 Ροδωπού    
  Κορωνίδα 1 : 1 Δόξα Παχιανών    
  Α.Ε. Κυδωνίας 0 : 6 Ηρακλής Νεροκούρου    

8η Αγωνιστική Μινώταυρος 1 : 4 Γρανίτης    
  Φωστήρας 0 : 3 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Θύελλα Καλάθενων 1 : 0 Κρ. Αστέρας    
  Αστέρας Μανολιόπουλου 0 : 3 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 0 : 0 Άρης Σούδας    
  Πανακρωτηριακός 3 : 0 Ίκαρος Μουρνιών    
  Σπάθα 3 : 0 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Κεραμειά 0 : 5 Δόξα Παχιανών    
  Ροδωπού 0 : 7 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Ηρακλής Νεροκούρου 2 : 2 Κορωνίδα    

9η Αγωνιστική Άρης Σούδας 4 : 1 Ίκαρος Μουρνιών    
  Δόξα Παχιανών 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Γρανίτης 0 : 1 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Ηρακλής Νεροκούρου 3 : 0 Κεραμειά    
  Κορωνίδα 3 : 0 Φωστήρας    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 2 : 0 Θύελλα Καλάθενων    
  Α.Ε. Κυδωνίας 0 : 3 Ροδωπού    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 2 : 1 Σπάθα    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2 : 0 Μινώταυρος    
  Κρ. Αστέρας 0 : 2 Πανακρωτηριακός    

10η Αγωνιστική Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 0 : 3 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Πανακρωτηριακός 4 : 1 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Σπάθα 1 : 1 Δόξα Παχιανών    
  Μινώταυρος 3 : 1 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Φωστήρας 0 : 3 Κεραμειά    
  Ίκαρος Μουρνιών 0 : 1 Κρ. Αστέρας    
  Αστέρας Μανολιόπουλου 0 : 3 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Ροδωπού 2 : 3 Κορωνίδα    
  Γρανίτης 2 : 1 Άρης Σούδας    
  Θύελλα Καλάθενων 1 : 1 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    

11η Αγωνιστική Ηρακλής Νεροκούρου 2 : 0 Σπάθα    
  Άρης Σούδας 0 : 0 Κρ. Αστέρας    
  Αστέρας Μανολιόπουλου - : - Φωστήρας    
  Α.Ε. Κυδωνίας 1 : 2 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Κεραμειά 0 : 3 Ροδωπού    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 3 : 2 Πανακρωτηριακός    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1 : 1 Γρανίτης    
  Κορωνίδα 0 : 2 Μινώταυρος    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 3 : 2 Ίκαρος Μουρνιών    
  Δόξα Παχιανών 2 : 2 Θύελλα Καλάθενων    

12η Αγωνιστική Μινώταυρος 3 : 0 Κεραμειά    
  Θύελλα Καλάθενων 0 : 0 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Άρης Σούδας 0 : 1 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Ροδωπού 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Πανακρωτηριακός 3 : 0 Δόξα Παχιανών    
  Σπάθα 3 : 0 Φωστήρας    
  Γρανίτης 2 : 0 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Ίκαρος Μουρνιών 0 : 1 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 7 : 0 Κορωνίδα    
  Κρ. Αστέρας 3 : 0 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    

13η Αγωνιστική Δόξα Παχιανών 2 : 1 Ίκαρος Μουρνιών    
  Φωστήρας 0 : 3 Θύελλα Καλάθενων    
  Α.Ε. Κυδωνίας 0 : 2 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Κεραμειά 0 : 3 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Σπάθα 5 : 1 Ροδωπού    
  Ηρακλής Νεροκούρου 1 : 3 Πανακρωτηριακός    
  Αστέρας Μανολιόπουλου 0 : 3 Μινώταυρος    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 1 : 2 Άρης Σούδας    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 2 : 0 Κρ. Αστέρας    
  Κορωνίδα 0 : 1 Γρανίτης    

14η Αγωνιστική Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Πανακρωτηριακός 3 : 0 Φωστήρας    
  Κρ. Αστέρας 4 : 1 Δόξα Παχιανών    
  Μινώταυρος 1 : 0 Σπάθα    
  Άρης Σούδας 4 : 1 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Γρανίτης 3 : 0 Κεραμειά    
  Ίκαρος Μουρνιών 1 : 4 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Θύελλα Καλάθενων 2 : 0 Ροδωπού    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 7 : 1 Κορωνίδα    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 0 : 3 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    

15η Αγωνιστική Ηρακλής Νεροκούρου 2 : 1 Κρ. Αστέρας    
  Ροδωπού 2 : 10 Πανακρωτηριακός    
  Κορωνίδα 2 : 4 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Αστέρας Μανολιόπουλου 0 : 3 Γρανίτης    
  Θύελλα Καλάθενων 2 : 5 Μινώταυρος    
  Δόξα Παχιανών 3 : 0 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Φωστήρας 0 : 3 Ίκαρος Μουρνιών    
  Κεραμειά 0 : 3 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 1 : 1 Άρης Σούδας    
  Σπάθα 0 : 4 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    

16η Αγωνιστική Α.Ε. Κυδωνίας 3 : 0 Κεραμειά    
  Γρανίτης 3 : 1 Σπάθα    
  Ίκαρος Μουρνιών 0 : 1 Ροδωπού    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 2 : 2 Θύελλα Καλάθενων    
  Κρ. Αστέρας 3 : 0 Φωστήρας    
  Πανακρωτηριακός 2 : 2 Μινώταυρος    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 0 : 3 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Άρης Σούδας 3 : 1 Κορωνίδα    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 2 : 1 Δόξα Παχιανών    

17η Αγωνιστική Φωστήρας 0 : 3 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Πανακρωτηριακός 5 : 1 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Κεραμειά 0 : 3 Κορωνίδα    
  Αστέρας Μανολιόπουλου 0 : 3 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Μινώταυρος 0 : 2 Ίκαρος Μουρνιών    
  Δόξα Παχιανών 1 : 1 Άρης Σούδας    
  Ροδωπού 2 : 1 Κρ. Αστέρας    
  Ηρακλής Νεροκούρου 1 : 0 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Θύελλα Καλάθενων 2 : 2 Γρανίτης    
  Σπάθα 1 : 5 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    

18η Αγωνιστική Κορωνίδα 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 3 : 0 Θύελλα Καλάθενων    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 3 : 0 Φωστήρας    
  Κρ. Αστέρας 1 : 0 Μινώταυρος    
  Κεραμειά 0 : 3 Άρης Σούδας    
  Α.Ε. Κυδωνίας 1 : 0 Σπάθα    
  Γρανίτης 1 : 2 Πανακρωτηριακός    
  Δόξα Παχιανών 0 : 1 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 2 : 0 Ροδωπού    
  Ίκαρος Μουρνιών 0 : 0 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    

19η Αγωνιστική Άρης Σούδας 2 : 3 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 1 : 2 Κρ. Αστέρας    
  Αστέρας Μανολιόπουλου - : - Κεραμειά    
  Ίκαρος Μουρνιών 0 : 0 Γρανίτης    
  Φωστήρας 0 : 3 Δόξα Παχιανών    
  Μινώταυρος 4 : 2 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Σπάθα 4 : 1 Κορωνίδα    
  Πανακρωτηριακός 0 : 3 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Ροδωπού 2 : 7 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Θύελλα Καλάθενων 1 : 1 Α.Ε. Κυδωνίας    

20η Αγωνιστική Κεραμειά 0 : 3 Σπάθα    
  Α.Ε. Κυδωνίας 1 : 5 Πανακρωτηριακός    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 0 : 1 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 5 : 1 Ίκαρος Μουρνιών    
  Ηρακλής Νεροκούρου 3 : 0 Φωστήρας    
  Αστέρας Μανολιόπουλου 0 : 3 Άρης Σούδας    
  Γρανίτης 4 : 0 Κρ. Αστέρας    
  Δόξα Παχιανών 1 : 0 Ροδωπού    
  Κορωνίδα 2 : 1 Θύελλα Καλάθενων    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 1 : 1 Μινώταυρος    

21η Αγωνιστική Άρης Σούδας 3 : 0 Φωστήρας    
  Μινώταυρος 3 : 0 Δόξα Παχιανών    
  Γρανίτης 2 : 1 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Σπάθα 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Πανακρωτηριακός 2 : 0 Κορωνίδα    
  Κρ. Αστέρας 0 : 2 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Ροδωπού 1 : 3 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Θύελλα Καλάθενων 3 : 0 Κεραμειά    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 0 : 3 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Ίκαρος Μουρνιών 2 : 3 Α.Ε. Κυδωνίας    

22η Αγωνιστική Αστέρας Μανολιόπουλου 0 : 3 Θύελλα Καλάθενων    
  Ηρακλής Νεροκούρου 0 : 1 Μινώταυρος    
  Σπάθα 0 : 0 Άρης Σούδας    
  Κεραμειά 0 : 3 Πανακρωτηριακός    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 0 : 5 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Φωστήρας 0 : 3 Ροδωπού    
  Δόξα Παχιανών 0 : 1 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Κορωνίδα 1 : 1 Ίκαρος Μουρνιών    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 0 : 0 Γρανίτης    
  Α.Ε. Κυδωνίας 1 : 2 Κρ. Αστέρας    

23η Αγωνιστική Άρης Σούδας 3 : 1 Ροδωπού    
  Ίκαρος Μουρνιών 3 : 0 Κεραμειά    
  Θύελλα Καλάθενων 2 : 3 Σπάθα    
  Γρανίτης 0 : 1 Δόξα Παχιανών    
  Μινώταυρος 3 : 0 Φωστήρας    
  Κρ. Αστέρας 3 : 2 Κορωνίδα    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 2 : 2 Ηρακλής Νεροκούρου    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 0 : 0 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Πανακρωτηριακός 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 2 : 3 Α.Ε. Κυδωνίας    

24η Αγωνιστική Φωστήρας 0 : 3 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Δόξα Παχιανών 0 : 4 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Θύελλα Καλάθενων 1 : 0 Άρης Σούδας    
  Αστέρας Μανολιόπουλου 0 : 3 Ίκαρος Μουρνιών    
  Κορωνίδα 1 : 3 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Ηρακλής Νεροκούρου 1 : 2 Γρανίτης    
  Σπάθα 2 : 2 Πανακρωτηριακός    
  Κεραμειά 0 : 3 Κρ. Αστέρας    
  Ροδωπού 2 : 5 Μινώταυρος    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 4 : 2 Α.Ε. Κυδωνίας    

25η Αγωνιστική Πανακρωτηριακός 2 : 1 Θύελλα Καλάθενων    
  Κρ. Αστέρας 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 1 : 0 Ροδωπού    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 6 : 0 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 3 : 0 Κεραμειά    
  Ίκαρος Μουρνιών 4 : 1 Σπάθα    
  Άρης Σούδας 2 : 0 Μινώταυρος    
  Γρανίτης 3 : 0 Φωστήρας    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 4 : 1 Κορωνίδα    
  Α.Ε. Κυδωνίας 0 : 1 Δόξα Παχιανών    

26η Αγωνιστική Πανακρωτηριακός 1 : 0 Άρης Σούδας    
  Σπάθα 1 : 2 Κρ. Αστέρας    
  Κεραμειά 0 : 3 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Μινώταυρος 2 : 1 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Φωστήρας 0 : 3 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Θύελλα Καλάθενων 2 : 0 Ίκαρος Μουρνιών    
  Αστέρας Μανολιόπουλου 0 : 3 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Ροδωπού 0 : 1 Γρανίτης    
  Ηρακλής Νεροκούρου 2 : 2 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Δόξα Παχιανών 1 : 1 Κορωνίδα    

27η Αγωνιστική Ίκαρος Μουρνιών 1 : 0 Πανακρωτηριακός    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 0 : 2 Σπάθα    
  Δόξα Παχιανών 3 : 0 Κεραμειά    
  Γρανίτης 2 : 0 Μινώταυρος    
  Α.Ε. Κυδωνίας 3 : 0 Φωστήρας    
  Κρ. Αστέρας 1 : 1 Θύελλα Καλάθενων    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Άρης Σούδας 1 : 1 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 6 : 0 Ροδωπού    
  Κορωνίδα 1 : 4 Ηρακλής Νεροκούρου    

28η Αγωνιστική Φωστήρας 0 : 3 Κορωνίδα    
  Μινώταυρος 0 : 4 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Αστέρας Μανολιόπουλου 0 : 3 Δόξα Παχιανών    
  Ίκαρος Μουρνιών 1 : 1 Άρης Σούδας    
  Κεραμειά 0 : 3 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Σπάθα 1 : 1 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Πανακρωτηριακός 7 : 2 Κρ. Αστέρας    
  Θύελλα Καλάθενων 1 : 2 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Ροδωπού 1 : 1 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 0 : 0 Γρανίτης    

29η Αγωνιστική Ηρακλής Νεροκούρου 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 0 : 0 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 0 : 4 Πανακρωτηριακός    
  Δόξα Παχιανών 0 : 2 Σπάθα    
  Άρης Σούδας 0 : 1 Γρανίτης    
  Κεραμειά - : - Φωστήρας    
  Κρ. Αστέρας 0 : 2 Ίκαρος Μουρνιών    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 3 : 2 Θύελλα Καλάθενων    
  Κορωνίδα 6 : 0 Ροδωπού    
  Α.Ε. Κυδωνίας 1 : 1 Μινώταυρος    

30η Αγωνιστική Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 1 : 0 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Ροδωπού 3 : 0 Κεραμειά    
  Κρ. Αστέρας 1 : 0 Άρης Σούδας    
  Πανακρωτηριακός 5 : 3 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Σπάθα 0 : 1 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Γρανίτης 1 : 3 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Μινώταυρος 1 : 3 Κορωνίδα    
  Φωστήρας - : - Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Ίκαρος Μουρνιών 0 : 0 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Θύελλα Καλάθενων 1 : 0 Δόξα Παχιανών    

31η Αγωνιστική Δόξα Παχιανών 0 : 0 Πανακρωτηριακός    
  Φωστήρας 0 : 3 Σπάθα    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 2 : 2 Κρ. Αστέρας    
  Α.Ε. Κυδωνίας 0 : 5 Γρανίτης    
  Κεραμειά 0 : 3 Μινώταυρος    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 1 : 0 Ίκαρος Μουρνιών    
  Ηρακλής Νεροκούρου 0 : 0 Θύελλα Καλάθενων    
  Κορωνίδα 2 : 2 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Αστέρας Μανολιόπουλου 0 : 3 Ροδωπού    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 4 : 0 Άρης Σούδας    

32η Αγωνιστική Γρανίτης 5 : 3 Κορωνίδα    
  Μινώταυρος 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Άρης Σούδας 0 : 1 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Ίκαρος Μουρνιών 3 : 0 Δόξα Παχιανών    
  Θύελλα Καλάθενων 3 : 0 Φωστήρας    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 7 : 0 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 3 : 0 Κεραμειά    
  Ροδωπού 2 : 3 Σπάθα    
  Κρ. Αστέρας 0 : 2 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Πανακρωτηριακός 5 : 2 Ηρακλής Νεροκούρου    

33η Αγωνιστική Απόλλων Αγ. Ιωάννη 4 : 1 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Ηρακλής Νεροκούρου 1 : 1 Ίκαρος Μουρνιών    
  Ροδωπού 1 : 2 Θύελλα Καλάθενων    
  Κορωνίδα 0 : 6 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Αστέρας Μανολιόπουλου 0 : 3 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Δόξα Παχιανών 1 : 0 Κρ. Αστέρας    
  Φωστήρας 0 : 3 Πανακρωτηριακός    
  Α.Ε. Κυδωνίας 0 : 0 Άρης Σούδας    
  Κεραμειά 0 : 3 Γρανίτης    
  Σπάθα - : - Μινώταυρος    

34η Αγωνιστική ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 3 : 0 Κεραμειά    
  Πανακρωτηριακός 1 : 1 Ροδωπού    
  Άρης Σούδας 2 : 2 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Κρ. Αστέρας 4 : 0 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 3 : 4 Σπάθα    
  Γρανίτης 3 : 0 Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Μινώταυρος 2 : 2 Θύελλα Καλάθενων    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 2 : 0 Δόξα Παχιανών    
  Α.Ε. Κυδωνίας 3 : 2 Κορωνίδα    
  Ίκαρος Μουρνιών 0 : 0 Φωστήρας    

35η Αγωνιστική Δόξα Παχιανών - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Φωστήρας - : - Κρ. Αστέρας    
  Μινώταυρος - : - Πανακρωτηριακός    
  Κεραμειά - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Σπάθα - : - Γρανίτης    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Ροδωπού - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Κορωνίδα - : - Άρης Σούδας    
  Αστέρας Μανολιόπουλου - : - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    

36η Αγωνιστική Α.Ε. Κυδωνίας - : - Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Γρανίτης - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Μινώταυρος    
  Άρης Σούδας - : - Δόξα Παχιανών    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Φωστήρας    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - Πανακρωτηριακός    
  Κορωνίδα - : - Κεραμειά    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - : - Σπάθα    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Κρ. Αστέρας - : - Ροδωπού    

37η Αγωνιστική Ηρακλής Νεροκούρου - : - Δόξα Παχιανών    
  Ροδωπού - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Αστέρας Μανολιόπουλου - : - Κορωνίδα    
  Θύελλα Καλάθενων - : - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    
  Φωστήρας - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Μινώταυρος - : - Κρ. Αστέρας    
  Άρης Σούδας - : - Κεραμειά    
  Σπάθα - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Πανακρωτηριακός - : - Γρανίτης    

38η Αγωνιστική Κορωνίδα - : - Σπάθα    
  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - : - Πανακρωτηριακός    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Άρης Σούδας    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Ροδωπού    
  Κρ. Αστέρας - : - Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Κεραμειά - : - Αστέρας Μανολιόπουλου    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Γρανίτης - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Δόξα Παχιανών - : - Φωστήρας    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Μινώταυρος    
[Πίσω]