legea hor

ΕΚΑΣΚ

Το All Star του… μέλλοντος στη Χερσόνησο

Το Σάββατο (16/03) διεξάγεται στο κλειστό ''Φιλωνίδειο'' της Χερσονήσου το All Star Game στις κατηγορίες Μίνι Κορασίδες, Μίνι Αγόρια, Παγκορασίδες και Παμπαίδες.

 

Έχουν δημιουργηθεί συνολικά 8 ομάδες με τους καλύτερους αθλητές και αθλήτριες από όλη την Κρήτη, όπως τους ψήφισαν οι προπονητές κατά τη διάρκεια της σεζόν. Το πρώτο ματς θα ξεκινήσει στις 12 το μεσημέρι και η… δράση ολοκληρώνεται αργά το απόγευμα.

Αναλυτικά οι ομάδες:

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΕΣ - ΟΜΑΔΑ ΚΡΟΝΟΣ

ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΕΜΜ. ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΧΟΧΛΙΔΑΚΗΣ Σ. ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΣΤΕΒΟΒΙΤΣ Μ. ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ Ε. ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΜΠΟΛΑΣ ΟΑΣΗ

ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Π ΟΦΗ

ΓΕΝΝΙΤΣΑΡΙΔΗΣ Θ. ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΚΑΝΑΤΑΚΗΣ Ι ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ Γ ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΣ

ΜΑΡΚΑΚΗΣ Ζ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

ΒΟΥΙΔΑΣΚΗΣ Μ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΤΖΩΡΤΖΗΣ Ι. ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ

ΙΩΑΝΝΟΥ Σ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗΣ Γ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΑ

ΦΡΥΔΑΚΗΣ Α ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΟ

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Π. ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΟΑΧ

ΧΑΣΟΥΡΑΚΗΣ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΜΑΡΑΘΑΚΗΣ Σ. ΧΑΝΙΑ BC

ΡΟΜΠΟΛΑΚΗΣ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Π ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

 

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΕΣ –ΟΜΑΔΑ ΕΡΜΗΣ

ΚΑΡΛΗΣ ΕΜΜ. ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΑΤΣΟΥΓΚΡΗΣ Φ. ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΜΑΛΛΙΔΗΣ Ι. ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Μ. ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΚΑΦΑΣΗΣ Μ. ΟΑΣΗ

ΦΙΟΛΙΤΑΚΗΣ Ι ΟΦΗ

ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ Μ ΟΦΗ

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΣΑΡΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ Γ ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΣ

ΑΜΠΟΣΗ Β ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ Ε ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΜΟΥΛΙΑΝΙΤΑΚΗΣ Ν. ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΕΜΕΤΖΟΣ ΣΤ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΔΡΑΠΑΝΙΩΤΗΣ Ι ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

ΒΟΛΤΣΗΣ Ε ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΔΕΡΕΔΑΚΗΣ Κ. ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΤΣΙΜΙΓΚΑΚΗΣ Μ. ΟΑΧ

ΓΚΙΟΥΛΕΑΣ Σ ΑΓΟΡ

ΧΡΥΣΑΦΑΚΗΣ Κ. ΟΑΧ 2000

ΚΑΣΤΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ Δ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ –ΟΜΑΔΑ ΑΡΗΣ

ΚΑΡΛΗΣ ΜΙΧ. ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΑΤΣΟΥΡΡΙ ΕΡ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΟΥΣΤΑΜΑΝΩΛΑΚΗΣ Γ. ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ Ε ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΜΑΡΙΝΟΣ Β ΟΑΣΗ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΟΦΗ

ΠΕΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ι ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΣΑΒΒΑΚΗΣ Χ ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΣ

ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ Α ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

ΑΝΤΙΦΥΛΙΩΤΗΣ Ε ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗΣ Ν ΑΟΑΝ

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Β ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ

ΜΑΡΚΑΚΗΣ Γ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ Δ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΑ

ΚΕΣΟΠΟΥΛΟΣ Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΕ

ΦΑΡΜΑΚΗΣ Ι ΚΥΔΩΝ ΑΟ

ΝΗΣΙΩΤΗΣ Φ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Θ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΜΑΝΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Π ΑΓΟΡ

ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ Φ ΑΓΟΡ

ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Α ΧΑΝΙΑ ΒC

ΝΕΟΝΑΚΗΣ Φ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ – ΟΜΑΔΑ ΗΦΑΙΣΤΟΣ

ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Ν. ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΣΠΗΛΙΩΤΑΚΗΣ Β. ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΚΡΑΣΑΝΑΚΗΣ Ε ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΣΑΜΠΑΝΗΣ Ν. ΟΑΣΗ

ΚΑΜΠΑΚΑΣ Φ. ΟΦΗ

ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ Κ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΚΑΡΑΝΔΕΜΟΙΡΗΣ ΗΡ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ Ε ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΣ

ΚΑΒΟΥΣΑΚΗΣ Δ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ Ν ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΒΑΡΚΑΡΑΚΗΣ Ι ΑΟΑΝ

ΖΑΓΟΡΙΔΗΣ Α ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ

ΝΤΑΝΑΛΑΚΗΣ Κ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΑ

ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΚΥΔΩΝ ΑΟ

ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΚΗΣ Α ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ Δ ΑΚ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΠΑΠΑΛΛΙΟΝΑΚΗΣ Α ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ Δ ΑΓΟΡ

ΠΕΤΡΟΣΙΑΝ Μ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΠΑΠΑΚΩΝ/ΠΟΥΛΟΣ Λ ΟΑΧ2000

 

ΟΜΑΔΑ ΗΡΑ- ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

ΒΕΡΙΓΟΥ Α ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ

ΠΕΡΥΣΙΝΑΚΗ ΟΑΣΗ

ΜΕΤΑΞΑ Α ΟΦΗ

ΒΑΒΑΛΗ ΣΤ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΔΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΘΕΟΔΟΣΟΥΛΑΚΗ ΑΡΚΑΔΙ

ΔΑΣΚΟΥΛΙΔΟΥ Β ΟΑΧ

ΑΛΙΦΡΑΓΚΗ Φ ΟΦΗ

ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΑΚΗ Δ ΑΡΚΑΔΙ

 

ΟΜΑΔΑ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

ΔΙΒΙΝΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ

ΜΑΥΡΙΔΗ ΟΑΣΗ

ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗ Μ ΟΦΗ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

ΚΟΣΜΙΔΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΣΤΑΥΓΙΑΝΟΥΔΑΚΗ Ε ΑΡΚΑΔΙ

ΤΣΩΝΗ Ε ΟΑΧ

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ Ε ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ

ΜΠΟΥΕΛΑΚΗ Ε ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

 

ΟΜΑΔΑ ΑΘΗΝΑ – ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

ΜΑΝΟΥΚΑΚΗ Γ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ

ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗ Ε ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΤΖΑΝΕΤΗ Δ ΟΦΗ

ΒΑΡΔΑΒΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

ΣΤΑΦΥΛΑΚΗ Δ ΑΡΚΑΔΙ

ΜΠΟΛΙΩΤΗ Μ ΟΑΧ

ΤΖΟΥΓΡΕΡΑΚΗ ΑΙ ΟΑΧ2000

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ Ι ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ

ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

ΛΟΥΠΑΣΑΚΗ Δ ΟΑΧ

ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ Μ ΑΡΚΑΔΙ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΑΚΗ ΟΑΧ

 

ΟΜΑΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ- ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ Ι ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΚΛ. ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΜΟΥΡΤΖΑΚΗ ΟΦΗ

ΤΣΙΜΠΟΛΟΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

ΛΙΝΑΡΑΚΗ Μ ΑΡΚΑΔΙ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ Ε ΟΑΧ

ΠΟΥΛΗ Ε ΟΑΧ2000

ΒΟΥΛΟΥΜΠΑΣΑΚΗ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ

ΚΟΥΡΑΚΗ ΟΑΧ

ΜΕΡΜΙΜΟΓΛΟΥ Ε ΑΡΚΑΔΙ

ΤΣΟΥΔΕΡΟΥ Α ΑΡΚΑΔΙ

ΠΟΥΛΙΑΝΙΔΗ ΟΑΧ 2000

 

Το πρόγραμμα των αγώνων:

Σάββατο 16/6/2018- κλειστο γυμναστήριο Χερσονήσου

12.00 ΔΗΜΗΤΡΑ - ΑΘΗΝΑ (ALL STAR ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

13.30 ΚΡΟΝΟΣ – ΕΡΜΗΣ (ALL STAR ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ)

15.00 ΗΡΑ- ΑΡΤΕΜΙΣ (ALL STAR ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ)

16.30 ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΡΗΣ (ALL STAR ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ)