Πανακρωτηριακός

Διατήρησε το απόλυτο και την κορυφή (pics)

Στην κορυφή της Α' Κατηγορίας μαζί με τον Μινώταυρο διατηρείται ο Πανακρωτηριακός, μετά και την τρίτη σερί νίκη που σημείωσε στο γήπεδο Καθιανών, αυτή τη φορά κόντρα στην Κορωνίδα.

Ένα γκολ στο πρώτο ημίχρονο ήταν τελικά αρκετό (1-0) για το συγκρότημα του Γιώργου Τσομπάνογλου για να δώσει ακόμα τρεις βαθμούς στο ξεκίνημα της σεζόν.

fash

Ο Στέφανος Βασιλομιχελάκης έκρινε την αναμέτρηση σκοράροντας στα μέσα του πρώτου ημιχρόνου, μετά από φάση διαρκείας στα καρέ του Κελαΐδη (1-0).

Παρότι ακολούθησε πάνω από μια ώρα αγώνα, το σκορ δεν άλλαξε μέχρι το τελευταίο σφύριγμα του Χρυσού.