Β' Τοπικό - Γενικά

Το πρόγραμμα μέχρι το τέλος του πρώτου γύρου

Το πρόγραμμα μέχρι το τέλος του πρώτου γύρου στη Β΄κατηγορία, έκανε γνωστό η αρμόδια αρχή.

Αναλυτικά όλα τα παιχνίδια από την 5η μέχρι και την 15η αγωνιστική:

5η αγωνιστική
Κυριακή 21 Οκτωβρίου
(11.00)
Ποσειδών Τσ.-Θησέας στη Σούδα
Άμιλλα-Ασπίδα στην Αγ. Μαρίνα
Αστέρας Χ.-Χάλης στη Μ. Ελιά
(16.00)
Ήφαιστος-Ροδωπού στα Νεροκούρου
Άρης Β.-Νέος Σαμψών στον Ταυρωνίτη
Ιδομενέας-Πέργαμος στους Αγ. Αποστόλους
ΑΠ Σούδας-Κεραμειά 0-3 ά.α.
Υρτακίνα-Αστέρας Μαν. 3-0 ά.α.

6η αγωνιστική
Σάββατο 27 Οκτωβρίου
(15.30)
Ροδωπού-Αστέρας Χ. στο Κολυμπάρι
Χάλης-Άρης Β. στους Αγ. Αποστόλους
Νέος Σαμψών-Ιδομενέας στο Ελπίς-Νίκη

Κυριακή 28 Οκτωβρίου
(15.30)
ΑΠ Σούδας-Ποσειδών Τσ. στη Σούδα
Θησέας-Ήφαιστος στη Μ. Ελιά
Υρτακίνα-Πέργαμος στην Κάντανο
Κεραμειά-Άμιλλα 0-3 ά.α.
Ασπίδα-Αστέρας Μαν. 3-0 ά.α.

7η αγωνιστική
Σάββατο 3 Νοεμβρίου

(15.30)
Άμιλλα-ΑΠ Σούδας στην Αγ. Μαρίνα
Άρης Β.-Ροδωπού στον Ταυρωνίτη
Πέργαμος-Ασπίδα στο Ελπίς-Νίκη

Κυριακή 4 Νοεμβρίου
(11.00)
Ποσειδών Τσ.-Ήφαιστος στη Σούδα
Αστέρας Χ.-Θησέας στη Μ. Ελιά
Ιδομενέας-Χάλης στους Αγ. Αποστόλους
(15.30)
Υρτακίνα-Νέος Σαμψών στην Κάντανο
Αστέρας Μαν.-Κεραμειά άνευ αγώνος

8η αγωνιστική
Σάββατο 10 Νοεμβρίου
(15.30)
Άμιλλα-Ποσειδών Τσ. στην Αγ. Μαρίνα
Ήφαιστος-Αστέρας Χ. στα Νεροκούρου

Κυριακή 11 Νοεμβρίου
(11.00)
Ροδωπού-Ιδομενέας στο Κολυμπάρι
Ασπίδα-Νέος Σαμψών στον Ναύσταθμο
(15.30)
Θησέας-Άρης Β. στη Μ. Ελιά
Χάλης-Υρτακίνα στους Αγ. Αποστόλους
ΑΠ Σούδας-Αστέρας Μαν. 3-0 ά.α.
Κεραμειά-Πέργαμος 0-3 ά.α.

9η αγωνιστική
Σάββατο 17 Νοεμβρίου
(15.30)
Άρης Β.-Ήφαιστος στον Ταυρωνίτη
Πέργαμος-ΑΠ Σούδας στο Ελπίς-Νίκη

Κυριακή 18 Νοεμβρίου
(11.00)
Ποσειδών Τσ. Αστέρας Χ. στη Σούδα
Χάλης-Ασπίδα στους Αγ. Αποστόλους
(15.30)
Ιδομενέας-Θησέας στους Αγ. Αποστόλους
Υρτακίνα-Ροδωπού στην Κάντανο
Αστέρας Μαν.-Άμιλλα 0-3 ά.α.
Νέος Σαμψών-Κεραμειά 3-0 ά.α.

10η αγωνιστική
Σάββατο 24 Νοεμβρίου
(15.30)
Αστέρας Χ.-Άρης Β. στη Μ. Ελιά

Κυριακή 25 Νοεμβρίου
(11.00)
Άμιλλα-Πέργαμος στην Αγ. Μαρίνα
Ήφαιστος-Ιδομενέας στα Νεροκούρου
ΑΠ Σούδας-Νέος Σαμψών στη Σούδα

11η αγωνιστική
Σάββατο 1 Δεκεμβρίου
(15.30)
Νέος Σαμψών-Άμιλλα στο Ελπίς-Νίκη
Ασπίδα-Θησέας στον Ναύσταθμο
Ιδομενέας-Αστέρας Χ. στους Αγ. Αποστόλους

Κυριακή 2 Δεκεμβρίου
(11.00)
Χάλης-ΑΠ Σούδας στους Αγ. Αποστόλους
(15.30)
Ποσειδών Τσ.-Άρης Β. στη Σούδα
Υρτακίνα-Ήφαιστος στην Κάντανο
Πέργαμος-Αστέρας Μαν. 3-0 ά.α.
Ροδωπού-Κεραμειά 3-0 ά.α.

12η αγωνιστική
Σάββατο 8 Δεκεμβρίου
(15.30)
Πέργαμος-Ποσειδών Τσ. στο Ελπίς-Νίκη
Άρης Β.-Ιδομενέας στον Ταυρωνίτη

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου
(11.00)
Άμιλλα-Χάλης στην Αγ. Μαρίνα
(15.30)
Αστέρας Χ.-Υρτακίνα στη Μ. Ελιά
Ήφαιστος-Ασπίδα στα Νεροκούρου
ΑΠ Σούδας-Ροδωπού στη Σούδα
Αστέρας Μαν.-Νέος Σαμψών 3-0 ά.α.
Θησέας-Κεραμειά 3-0 ά.α.

13η αγωνιστική
Σάββατο 15 Δεκεμβρίου
(15.30)
Νέος Σαμψών-Πέργαμος στο Ελπίς-Νίκη
Ασπίδα-Αστέρας Χ. στον Ναύσταθμο
Ροδωπού-Άμιλλα στο Κολυμπάρι

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου
(11.00)
Θησέας-ΑΠ Σούδας στη Μ. Ελιά
(15.30)
Ποσειδών Τσ.-Ιδομενέας στη Σούδα
Υρτακίνα-Άρης Β. στην Κάντανο
Χάλης-Αστέρας Μαν. 3-0 ά.α.
Κεραμειά-Ήφαιστος 0-3 ά.α.

14η αγωνιστική
Σάββατο 22 Δεκεμβρίου
(15.30)
Νέος Σαμψών-Ποσειδών Τσ. στο Ελπίς-Νίκη
Άρης Β.-Ασπίδα στον Ταυρωνίτη
Άμιλλα-Θησέας στον Ταυρωνίτη

Κυριακή 23 Δεκεμβρίου
(11.00)
Πέργαμος-Χάλης στο Ελπίς-Νίκη
Ήφαιστος-ΑΠ Σούδας στα Νεροκούρου
(15.30)
Ιδομενέας-Υρτακίνα στους Αγ. Αποστόλους
Αστέρας Μαν.-Ροδωπού 0-3 ά.α.
Αστέρας Χ.-Κεραμειά 3-0 ά.α.

15η αγωνιστική
Τετάρτη 9 Ιανουαρίου
(15.30)
ΑΠ Σούδας-Αστέρας Χ. στη Σούδα

Σάββατο 12 Ιανουαρίου
(15.30)
Ασπίδα-Ιδομενέας στον Ναύσταθμο
Ροδωπού-Πέργαμος στο Κολυμπάρι
Ήφαιστος-Άμιλλα στα Νεροκούρου
Ποσειδών Τσ.-Υρτακίνα στη Σούδα
Χάλης-Νέος Σαμψών στους Αγ. Αποστόλους
Κεραμειά-Άρης Β. 0-3 ά.α.
Θησέας-Αστέρας Μ. 3-0 ά.α.