legea hor

Football League

Η κλήρωση στον 2ο όμιλο για το πρωτάθλημα Κ19

Αντίθετα με τον 1ο όμιλο για το πρωτάθλημα Κ19 της Φούτμπολ Λιγκ, ο 2ος όμιλος περιλαμβάνει περισσότερες ομάδες (δέκα) και θα διεξαχθεί σε 18 αγωνιστικές.

 

Ειδικότερα, μετά την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της διοργανώτριας, αυτή έχει ως εξής:

1η αγωνιστική (17/12)
Τρίκαλα-Απόλλων Λάρισας
Αιγινιακός-Αναγέννηση Καρδίτσας
Δόξα Δράμας-Βέροια
Αρης-Πανσερραϊκός
Απόλλων Καλαμαριάς-Καραϊσκάκης Αρτας

2η αγωνιστική (7/1)
Απόλλων Λάρισας-Δόξα Δράμας
Αιγινιακός-Τρίκαλα
Πανσερραϊκός-Καραϊσκάκης Αρτας
Βέροια-Απόλλων Καλαμαριάς
Αναγέννηση Καρδίτσας-Αρης

3η αγωνιστική (14/1)
Τρίκαλα-Δόξα Δράμας
Αρης-Αιγινιακός
Απόλλων Καλαμαριάς-Απόλλων Λάρισας
Καραϊσκάκης Αρτας-Αναγέννηση Καρδίτσας
Πανσερραϊκός-Βέροια

4η αγωνιστική (21/1)
Απόλλων Λάρισας-Πανσερραϊκός
Αιγινιακός-Καραϊσκάκης Αρτας
Δόξα Δράμας-Απόλλων Καλαμαριάς
Αρης-Τρίκαλα
Αναγέννηση Καρδίτσας-Βέροια

5η αγωνιστική (28/1)
Τρίκαλα-Απόλλων Καλαμαριάς
Απόλλων Λάρισας-Αναγέννηση Καρδίτσας
Καραϊσκάκης Αρτας-Αρης
Πανσερραϊκός-Δόξα Δράμας
Βέροια-Αιγινιακός

6η αγωνιστική (4/2)
Αιγινιακός-Απόλλων Λάρισας
Δόξα Δράμας-Αναγέννηση Καρδίτσας
Αρης-Βέροια
Απόλλων Καλαμαριάς-Πανσερραϊκός
Καραϊσκάκης Αρτας-Τρίκαλα

7η αγωνιστική (11/2)
Απόλλων Λάρισας-Αρης
Δόξα Δράμας-Αιγινιακός
Πανσερραϊκός-Τρίκαλα
Βέροια-Καραϊσκάκης Αρτας
Αναγέννηση Καρδίτσας-Απόλλων Καλαμαριάς

8η αγωνιστική (18/2)
Τρίκαλα-Βέροια
Αρης-Δόξα Δράμας
Απόλλων Καλαμαριάς-Αιγινιακός
Καραϊσκάκης Αρτας-Απόλλων Λάρισας
Αναγέννηση Καρδίτσας-Πανσερραϊκός

9η αγωνιστική (25/2)
Τρίκαλα-Αναγέννηση Καρδίτσας
Αιγινιακός-Πανσερραϊκός
Δόξα Δράμας-Καραϊσκάκης Αρτας
Απόλλων Καλαμαριάς-Αρης
Βέροια-Απόλλων Λάρισας

10η αγωνιστική (4/3)
Απόλλων Λάρισας-Τρίκαλα
Αναγέννηση Καρδίτσας-Αιγινιακός
Βέροια-Δόξα Δράμας
Πανσερραϊκός-Αρης
Καραϊσκάκης Αρτας-Απόλλων Καλαμαριάς

11η αγωνιστική (11/3)
Δόξα Δράμας-Απόλλων Λάρισας
Τρίκαλα-Αιγινιακός
Καραϊσκάκης Αρτας-Πανσερραϊκός
Απόλλων Καλαμαριάς-Βέροια
Αρης-Αναγέννηση Καρδίτσας

12η αγωνιστική (18/3)
Δόξα Δράμας-Τρίκαλα
Αιγινιακός-Αρης
Απόλλων Λάρισας-Απόλλων Καλαμαριάς
Αναγέννηση Καρδίτσας-Καραϊσκάκης Αρτας
Βέροια-Πανσερραϊκός

13η αγωνιστική (24/3)
Πανσερραϊκός-Απόλλων Λάρισας
Καραϊσκάκης Αρτας-Αιγινιακός
Απόλλων Καλαμαριάς-Δόξα Δράμας
Τρίκαλα-Αρης
Βέροια-Αναγέννηση Καρδίτσας

14η αγωνιστική (1/4)
Απόλλων Καλαμαριάς-Τρίκαλα
Αναγέννηση Καρδίτσας-Απόλλων Λάρισας
Αρης-Καραϊσκάκης Αρτας
Δόξα Δράμας-Πανσερραϊκός
Αιγινιακός-Βέροια

15η αγωνιστική (15/4)
Απόλλων Λάρισας-Αιγινιακός
Αναγέννηση Καρδίτσας-Δόξα Δράμας
Βέροια-Αρης
Πανσερραϊκός-Απόλλων Καλαμαριάς
Τρίκαλα-Καραϊσκάκης Αρτας

16η αγωνιστική (22/4)
Αρης-Απόλλων Λάρισας
Αιγινιακός-Δόξα Δράμας
Τρίκαλα-Πανσερραϊκός
Καραϊσκάκης Αρτας-Βέροια
Απόλλων Καλαμαριάς-Αναγέννηση Καρδίτσας

17η αγωνιστική (29/4)
Βέροια-Τρίκαλα
Δόξα Δράμας-Αρης
Αιγινιακός-Απόλλων Καλαμαριάς
Απόλλων Λάρισας-Καραϊσκάκης Αρτας
Πανσερραϊκός-Αναγέννηση Καρδίτσας

18η αγωνιστική (6/5)
Αναγέννηση Καρδίτσας-Τρίκαλα
Πανσερραϊκός-Αιγινιακός
Καραϊσκάκης Αρτας-Δόξα Δράμας
Αρης-Απόλλων Καλαμαριας
Απόλλων Λάρισας-Βέροια