legea hor

Γ' Εθνική

Το πλήρες πρόγραμμα του 5ου ομίλου

Τη 2η αγωνιστική θα διεξαχθεί το χανιώτικο ντέρμπι του 5ου ομίλου της Γ' Εθνικής, με το ΣΥΝΚΑ να υποδέχεται την Παλαιόχωρα.

 

Υπενθυμίζεται ότι οι πρωταθλητές Χανίων της περασμένης σεζόν κάνουν πρεμιέρα στη Νίκαια απέναντι στον Ιωνικό, ενώ ο ΑΟΠ θα φιλοξενήσει τον ΠΟΑ.

Η πρεμιέρα είναι προγραμματισμένη για την Κυριακή 30 Σεπτεμβρίου, ενώ το φινάλε προγραμματίστηκε για τις 14 Απριλίου, με ώρα έναρξης των αγώνων 16:00. Στις 10 Μαρτίου θα υπάρχει ρεπό για όλους τους ομίλους, ενώ όλες οι αγωνιστικές θα διεξάγονται Κυριακή, εκτός από την 5η, που λόγω 28ης Οκτωβρίου θα διεξαχθεί το Σάββατο (27/10).

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος έχει ως εξής:

1η αγωνιστική 14η

Ατρόμητος Πειραιά - Κερατσίνι
ΑΕ Νεάπολης - Γιούχτας
Εθνικός Πειραιώς - Προοδευτική
Ιωνικός - ΣΥΝΚΑ
Επισκοπή - ΟΦ Ιεράπετρας
Παλαιόχωρα - ΠΟΑ
Ρεπό: Αμπελακιακός

2η αγωνιστική 15η

Αμπελακιακός - Ατρόμητος Πειραιά
Κερατσίνι - ΑΕ Νεάπολης
Γιούχτας - Ιωνικός
Προοδευτική - Επισκοπή
ΣΥΝΚΑ - Παλαιόχωρα
ΟΦΙ - ΠΟΑ
Ρεπό: Εθνικός

3η αγωνιστική 16η

Ατρόμητος Πειραιά – ΑΕ Νεάπολης
Εθνικός – Αμπελακιακός
Ιωνικός – Κερατσίνι
Παλαιόχωρα – Γιούχτας
ΠΟΑ – Προοδευτική
ΟΦΙ – ΣΥΝΚΑ
Ρεπό: Επισκοπή

4η αγωνιστική 17η

Εθνικός – Ατρόμητος Πειραιά
ΑΕ Νεάπολης – Ιωνικός
Αμπελακιακός – Επισκοπή
Κερατσίνι – Παλαιόχωρα
Γιούχτας – ΟΦΙ
Προοδευτική – ΣΥΝΚΑ
Ρεπό: ΠΟΑ

5η αγωνιστική 18η

Ατρόμητος Πειραιά – Ιωνικός
Επισκοπή – Εθνικός
Παλαιόχωρα – ΑΕ Νεάπολης
ΠΟΑ – Αμπελακιακός
ΟΦΙ – Κερατσίνι
Προοδευτική – Γιούχτας
Ρεπό: ΣΥΝΚΑ

6η αγωνιστική 19η

Επισκοπή – Ατρόμητος Πειραιά
Ιωνικός – Παλαιόχωρα
Εθνικός – ΠΟΑ
ΑΕ Νεάπολης – ΟΦΙ
Αμπελακιακός – ΣΥΝΚΑ
Κερατσίνι – Προοδευτική
Ρεπό: Γιούχτας

7η αγωνιστική 20ή

Ατρόμητος Πειραιά – Παλαιόχωρα
ΠΟΑ – Επισκοπή
ΟΦΙ – Ιωνικός
ΣΥΝΚΑ – Εθνικός
Προοδευτική – ΑΕ Νεάπολης
Γιούχτας – Αμπελακιακός
Ρεπό: Κερατσίνι

8η αγωνιστική 21η

ΠΟΑ – Ατρόμητος Πειραιά
Παλαιόχωρα – ΟΦΙ
Επισκοπή – ΣΥΝΚΑ
Ιωνικός – Προοδευτική
Εθνικός – Γιούχτας
Αμπελακιακός – Κερατσίνι
Ρεπό: ΑΕ Νεάπολης

9η αγωνιστική 22η

Ατρόμητος Πειραιά – ΟΦΙ
ΣΥΝΚΑ – ΠΟΑ
Προοδευτική – Παλαιόχωρα
Γιούχτας – Επισκοπή
Κερατσίνι – Εθνικός
ΑΕ Νεάπολης – Αμπελακιακός
Ρεπό: Ιωνικός

10η αγωνιστική 23η

ΣΥΝΚΑ – Ατρόμητος Πειραιά
ΟΦΙ – Προοδευτική
ΠΟΑ – Γιούχτας
Επισκοπή – Κερατσίνι
Ιωνικός – Αμπελακιακός
Εθνικός – ΑΕ Νεάπολης
Ρεπό: Παλαιόχωρα

11η αγωνιστική 24η

Ατρόμητος Πειραιά – Προοδευτική
Γιούχτας – ΣΥΝΚΑ
Κερατσίνι – ΠΟΑ
Αμπελακιακός – Παλαιόχωρα
ΑΕ Νεάπολης – Επισκοπή
Ιωνικός – Εθνικός
Ρεπό: ΟΦΙ

12η αγωνιστική 25η

Γιούχτας – Ατρόμητος Πειραιά
ΣΥΝΚΑ – Κερατσίνι
ΟΦΙ– Αμπελακιακός
ΠΟΑ – ΑΕ Νεάπολης
Παλαιόχωρα – Εθνικός
Επισκοπή – Ιωνικός
Ρεπό: Προοδευτική

13η αγωνιστική 26η

Κερατσίνι – Γιούχτας
Αμπελακιακός – Προοδευτική
ΑΕ Νεάπολης – ΣΥΝΚΑ
Εθνικός – ΟΦΙ
Ιωνικός – ΠΟΑ
Παλαιόχωρα – Επισκοπή
Ρεπό: Ατρόμητος Πειραιά