legea hor

Γ' Εθνική

Το πρόγραμμα με ημερομηνίες και ώρες των αγώνων

Την Κυριακή 30 Σεπτεμβρίου και ώρα 16:00 είναι προγραμματισμένη η πρεμιέρα στον 5ο όμιλο της Γ' Εθνικής, όπου συμμετέχουν οι ομάδες Κρήτης και Πειραιά, ενώ όπως έχει γίνει ήδη γνωστό το πρωτάθλημα θα ολοκληρωθεί την Κυριακή 14 Απριλίου, με την ίδια ώρα έναρξης των αγώνων.

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα με ημερομηνίες και ώρες κάθε αγωνιστικής έχει ως εξής:

1η αγωνιστική 14η
30/09 - 16:00 | 13/01 - 15:00
Ατρόμητος Πειραιά - Κερατσίνι
ΑΕ Νεάπολης - Γιούχτας
Εθνικός Πειραιώς - Προοδευτική
Ιωνικός - ΣΥΝΚΑ
Επισκοπή - ΟΦ Ιεράπετρας
Παλαιόχωρα - ΠΟΑ
Ρεπό: Αμπελακιακός

2η αγωνιστική 15η
07/10 - 16:00 | 20/01 - 15:00
Αμπελακιακός - Ατρόμητος Πειραιά
Κερατσίνι - ΑΕ Νεάπολης
Γιούχτας - Ιωνικός
Προοδευτική - Επισκοπή
ΣΥΝΚΑ - Παλαιόχωρα
ΟΦΙ - ΠΟΑ
Ρεπό: Εθνικός

3η αγωνιστική 16η
14/10 - 16:00 | 27/01 - 15:00
Ατρόμητος Πειραιά – ΑΕ Νεάπολης
Εθνικός – Αμπελακιακός
Ιωνικός – Κερατσίνι
Παλαιόχωρα – Γιούχτας
ΠΟΑ – Προοδευτική
ΟΦΙ – ΣΥΝΚΑ
Ρεπό: Επισκοπή

4η αγωνιστική 17η
21/10 - 16:00 | 03/02 - 15:00
Εθνικός – Ατρόμητος Πειραιά
ΑΕ Νεάπολης – Ιωνικός
Αμπελακιακός – Επισκοπή
Κερατσίνι – Παλαιόχωρα
Γιούχτας – ΟΦΙ
Προοδευτική – ΣΥΝΚΑ
Ρεπό: ΠΟΑ

5η αγωνιστική 18η
27/10 - 15:00 | 10/02 - 15:00
Ατρόμητος Πειραιά – Ιωνικός
Επισκοπή – Εθνικός
Παλαιόχωρα – ΑΕ Νεάπολης
ΠΟΑ – Αμπελακιακός
ΟΦΙ – Κερατσίνι
Προοδευτική – Γιούχτας
Ρεπό: ΣΥΝΚΑ

6η αγωνιστική 19η
04/11 - 15:00 | 17/02 - 15:00
Επισκοπή – Ατρόμητος Πειραιά
Ιωνικός – Παλαιόχωρα
Εθνικός – ΠΟΑ
ΑΕ Νεάπολης – ΟΦΙ
Αμπελακιακός – ΣΥΝΚΑ
Κερατσίνι – Προοδευτική
Ρεπό: Γιούχτας

7η αγωνιστική 20ή
11/11 - 15:00 | 24/02 - 15:00
Ατρόμητος Πειραιά – Παλαιόχωρα
ΠΟΑ – Επισκοπή
ΟΦΙ – Ιωνικός
ΣΥΝΚΑ – Εθνικός
Προοδευτική – ΑΕ Νεάπολης
Γιούχτας – Αμπελακιακός
Ρεπό: Κερατσίνι

8η αγωνιστική 21η
18/11 - 15:00 | 03/03 - 15:00
ΠΟΑ – Ατρόμητος Πειραιά
Παλαιόχωρα – ΟΦΙ
Επισκοπή – ΣΥΝΚΑ
Ιωνικός – Προοδευτική
Εθνικός – Γιούχτας
Αμπελακιακός – Κερατσίνι
Ρεπό: ΑΕ Νεάπολης

9η αγωνιστική 22η
25/11 - 15:00 | 17/03 - 15:00
Ατρόμητος Πειραιά – ΟΦΙ
ΣΥΝΚΑ – ΠΟΑ
Προοδευτική – Παλαιόχωρα
Γιούχτας – Επισκοπή
Κερατσίνι – Εθνικός
ΑΕ Νεάπολης – Αμπελακιακός
Ρεπό: Ιωνικός

10η αγωνιστική 23η
02/12 - 15:00 | 24/03 - 15:00
ΣΥΝΚΑ – Ατρόμητος Πειραιά
ΟΦΙ – Προοδευτική
ΠΟΑ – Γιούχτας
Επισκοπή – Κερατσίνι
Ιωνικός – Αμπελακιακός
Εθνικός – ΑΕ Νεάπολης
Ρεπό: Παλαιόχωρα

11η αγωνιστική 24η
09/12 - 15:00 | 31/03 - 15:00
Ατρόμητος Πειραιά – Προοδευτική
Γιούχτας – ΣΥΝΚΑ
Κερατσίνι – ΠΟΑ
Αμπελακιακός – Παλαιόχωρα
ΑΕ Νεάπολης – Επισκοπή
Ιωνικός – Εθνικός
Ρεπό: ΟΦΙ

12η αγωνιστική 25η
16/12 - 15:00 | 07/04 - 16:00
Γιούχτας – Ατρόμητος Πειραιά
ΣΥΝΚΑ – Κερατσίνι
ΟΦΙ– Αμπελακιακός
ΠΟΑ – ΑΕ Νεάπολης
Παλαιόχωρα – Εθνικός
Επισκοπή – Ιωνικός
Ρεπό: Προοδευτική

13η αγωνιστική 26η
06/01/19 - 15:00 | 14/04 - 16:00
Κερατσίνι – Γιούχτας
Αμπελακιακός – Προοδευτική
ΑΕ Νεάπολης – ΣΥΝΚΑ
Εθνικός – ΟΦΙ
Ιωνικός – ΠΟΑ
Παλαιόχωρα – Επισκοπή
Ρεπό: Ατρόμητος Πειραιά