ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Πρόγραμμα

Το πρόγραμμα των επόμενων ημερών, με βάση τα επίσημα προγράμματα κάθε διοργάνωσης.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
EUROLEAGUE - 12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
21:30 Παναθηναϊκός-Νταρουσάφακα (NovaSports2) 

ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
SUPER LEAGUE - 14H ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
17:15 ΠΑΣ Γιάννινα-Πανιώνιος (NovaSports1)
19:00 Αρης-Παναιτωλικός (ΕΡΤ)
19:30 Αστέρας Τρίπολης-ΟΦΗ (NovaSports2)

FOOTBALL LEAGUE - 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15:00 Κέρκυρα-Τρίκαλα
15:00 Αιγινιακός-Εργοτέλης
15:00 Δόξα Δράμας-Ηρακλής (ΕΡΤ3)
15:00 Ηρόδοτος-Βόλος ΝΠΣ

Γ' ΕΘΝΙΚΗ (5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ) - 12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15:00 ΟΦ Ιεράπετρας-Αμπελακιακός στο "Βουζουνεράκειο"

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ15 SUPER LEAGUE (Α' ΟΜΙΛΟΣ) - 10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
11:00 ΟΦΗ-ΑΕΚ στο Αθλ. Κέντρο Δαφνών

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ19 FOOTBALL LEAGUE (Α' ΟΜΙΛΟΣ) - 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
13:00 ΑΟΧ/Κισσαμικός-Εργοτέλης στο Elpisniki
13:00 Πλατανιάς-Αήττητος Σπάτων στο Μάλεμε

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΑΝΙΩΝ - 15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15:00 Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Δόξα Παχιανών στους Αγ. Αποστόλους
15:00 Αρης Σούδας-Ηρακλής Νεροκούρου στη Σούδα
15:00 Κρ. Αστέρας-Απτερα στη Μοναχή Ελιά
15:00 Μινώταυρος-Πανακρωτηριακός στις Μουρνιές
15:00 Θύελλα-Ποσειδών Κ.Ρ. στο Καστέλι

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΑΝΙΩΝ - 13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15:00 Ασπίδα-Αστέρας Χαλέπας στον Ναύσταθμο
15:00 Υρτακίνα-Αρης Βουκολιών στην Κάντανο
15:00 Ροδωπού-Αμιλλα στο Κολυμπάρι

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΑΝΙΩΝ - 8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
18:30 Ιωνία 2000-Κουμπές στη Μοναχή Ελιά

A1 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ - 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
14:00 Βουλιαγμένη-Υδραϊκός (ΕΡΤ)
15:00 ΠΑΟΚ-Εθνικός
15:00 Γλυφάδα-Χίος
16:00 Ολυμπιακός-ΓΣ Περιστερίου
18:00 Απόλλων Σμύρνης-ΝΟ Χανίων
19:00 Παλαιό Φάληρο-ΟΦΘ

BASKET LEAGUE - 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15:15 Κολοσσός-Ολυμπιακός (ΕΡΤ2)
16:30 Ρέθυμνο Cretan Kings-Κύμη (ΕΡΤ2 BL Show)
17:00 ΑΕΚ-Λαύριο (CosmoteSport 4)
17:30 Περιστέρι-Πανιώνιος (ΕΡΤ2 BL Show)
17:30 Προμηθέας-Αρης (ΕΡΤ2 BL Show)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΚ - 10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16:00 Ανδρογέας-Ηρόδοτος στο κλ. Λίντο
19:00 Μεσσαρά-Ηράκλειο στο κλ. Μοιρών
19:30 Ακαδημία Ρεθύμνου-ΟΑ Χανίων στο κλ. Ρεθύμνου
20:00 ΑΟΚ Χανιά-Κύδων στο κλ. Κλαδισού
20:00 Εργοτέλης-Ακρωτήρι στο κλ. Λίντο

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΚΑΣΚ - 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16:00 ΑΟ Ιεράπετρα-Ηρόδοτος στο κλ. Ιεράπετρας
18:00 Εργοτέλης-ΟΦΗ στο κλ. Λίντο

PRE LEAGUE ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16:00 Μεσσαρά-Λαμία 2013 στο κλ. Μοιρών

Α2 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ (Α' ΟΜΙΛΟΣ - 1ΟΣ ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ) - 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
17:30 Πανιώνιος-ΟΦΗ στο κλ. Μίλωνα

Α2 ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Α' ΟΜΙΛΟΣ) - 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16:30 ΓΣ Πετρούπολης-ΑΘΛΕΣΗ στο κλ. "Ν. Παξιμαδάς"

Α2 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Α' ΟΜΙΛΟΣ) - 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15:00 ΕΑΧ Χανιά-Σεριφάτο Αιγίου στο κλ. Κλαδισού

ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
SUPER LEAGUE - 14H ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16:00 Απόλλων Σμύρνης-Ξάνθη (ΕΡΤ)
17:15 ΑΕΛ-ΑΕΚ (NovaSports2)
19:00 Παναθηναϊκός-Ατρόμητος (ΕΡΤ)
19:30 Ολυμπιακός-Λαμία (NovaSports1)

FOOTBALL LEAGUE - 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15:00 ΑΟΧ/Κισσαμικός-Παναχαϊκή
15:00 Καραϊσκάκης Αρτας-Αήττητος Σπάτων
15:00 Απόλλων Πόντου-Απόλλων Λάρισας
15:00 Σπάρτη-Πλατανιάς (ΕΡΤ3)

Γ' ΕΘΝΙΚΗ (5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ) - 12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15:00 Γιούχτας-Ατρόμητος Πειραιά στο Δημ. Αρχανών
15:00 ΣΥΝΚΑ-Κερατσίνι στο γηπ. Μινωταύρου Μουρνιών
15:00 Παλαιόχωρα-Εθνικός στο Δημ. Καντάνου
15:00 Επισκοπή-Ιωνικός στο ΔΑΚ Γάλλου
15:30 ΠΟΑ-Νεάπολη στο Μαρτινέγκο

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ19 SUPER LEAGUE - 14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
13:30 Αστέρας Τρίπολης-ΟΦΗ στο βοηθητικό ΠΑΕ Αστέρα Τρίπολης

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ17 SUPER LEAGUE (Α' ΟΜΙΛΟΣ) - 14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
11:00 Απόλλων Σμύρνης-ΟΦΗ στο Ανοικτό Δήμου Μελισσίων "Κ. Τσιμπρικίδης"

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ19 FOOTBALL LEAGUE (Α' ΟΜΙΛΟΣ) - 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
12:00 Τρίκαλα-Ηρόδοτος στο γηπ. Μεγαλοχωρίου Τρικάλων

Α' ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - 8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
13:00 Εργοτέλης-ΑΕΛ στο Μαρτινέγκο

Β' ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ) - 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
13:00 ΟΦΗ-Βριλήσσια στον Κρουσώνα

Γ' ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ) - 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
10:45 Ν. Εργοτέλη-Χάλης στο Μαρτινέγκο
15:00 Βασίλισσα Νότου-ΑΟ Χανιά στον Κουτσουρά

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΑΝΙΩΝ - 15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
10:45 Απόλλων-Γρανίτης στη Σούδα
15:00 Ικαρος Μουρνιών-Κορωνίδα στα Νεροκούρου
15:00 ΑΕ Κυδωνίας-Δάφνη στον Αλικιανό
15:00 Τιτάν-Σπάθα στον Βάμο

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΑΝΙΩΝ - 13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
10:45 Θησέας-ΑΠ Σούδας στη Μοναχή Ελιά 
10:45 Νέος Σαμψών-Πέργαμος στις Μουρνιές 
15:00 Ποσειδών Τσικαλαριών-Ιδομενέας στη Σούδα

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΑΝΙΩΝ - 8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
10:45 Τάλως-Νέοι Χανίων στον Ταυρωνίτη 
10:45 ΕΘΚ-Νέοι Μινωταύρου στα Καθιανά 
15:00 Ασπάλαθος-Νέος Κισσαμικός στους Αγ. Αποστόλους
15:00 Σφακιά-Ατρόμητος Μάλεμε στο Φραγκοκάστελο

BASKET LEAGUE - 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15:00 Χολαργός-Ηφαιστος Λήμνου (ΕΡΤ2)
17:00 ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός (ΕΡΤ2)

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ (1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ) - 8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
13:30 Αγ. Παρασκευή-Αρκάδι στο γηπ. Κοντοπεύκου
16:30 Τερψιθέα Γλυφάδας-ΟΑ Χανίων στο γηπ. Βούλας "Γ. Γεννηματάς"

Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ (2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ) - 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15:00 Λοκρός Αταλάντης-Δειλινό στο κλ. Αταλάντης
17:00 ΟΦΗ-ΚΑΟ Μελισσίων στο κλ. ΒΑΚ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΚ - 10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
18:30 Πεδιάδα ΑΟΧ-Τηγανίτης στο κλ. Χερσονήσου

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ - 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)
20:30
 
Χερρονάσιος-Ηρόδοτος στο κλ. Χερσονήσου

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ - 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16:00
Αρκάδι-Χερρονάσιος στο κλ. Ρεθύμνου
16:00 Κύδων-ΣΦΠ Χανίων στο κλ. Χανίων 
18:00 ΓΕΗ-Γιούχτας στο κλ. Λίντο
18:00 Παγχανιακός-Πήγασος στο κλ. Χανίων 
18:00 Ακρωτήρι-Ν. ΟΠΕΡ στο κλ. Ακρωτηρίου 

ΔΕΥΤΕΡΑ 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
SUPER LEAGUE - 14H ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
19:30 Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ (NovaSports2)

*Το πρόγραμμα ενημερώνεται καθημερινά