Α' ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ 2019-20
Print
1η Αγωνιστική Χάλης 3 : 1 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Ιδομενέας 0 : 3 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Αστέρας Χαλέπας 0 : 1 Δόξα Παχιανών    
  Θύελλα Καλάθενων 1 : 6 Άρης Σούδας    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 2 : 1 Γρανίτης    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 0 : 1 Μινώταυρος    
  Παλαιόχωρα 2 : 1 Σπάθα    
  Τιτάν 1 : 1 Ίκαρος Μουρνιών    

2η Αγωνιστική Ηρακλής Νεροκούρου 0 : 2 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Άρης Σούδας 4 : 0 Σπάθα    
  Αστέρας Χαλέπας 0 : 3 Ιδομενέας    
  Ίκαρος Μουρνιών 4 : 1 Χάλης    
  Δόξα Παχιανών 2 : 2 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Γρανίτης 1 : 0 Τιτάν    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Παλαιόχωρα    
  Μινώταυρος 0 : 1 Θύελλα Καλάθενων    

3η Αγωνιστική Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Αστέρας Χαλέπας    
  Σπάθα - : - Μινώταυρος    
  Τιτάν - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Παλαιόχωρα - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Δόξα Παχιανών    
  Άρης Σούδας - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Ιδομενέας - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Χάλης - : - Γρανίτης    

4η Αγωνιστική Γρανίτης - : - Παλαιόχωρα    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Τιτάν    
  Αστέρας Χαλέπας - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Μινώταυρος - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Χάλης    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Άρης Σούδας    
  Δόξα Παχιανών - : - Σπάθα    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Ιδομενέας    

5η Αγωνιστική Θύελλα Καλάθενων - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Δόξα Παχιανών    
  Χάλης - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Άρης Σούδας - : - Γρανίτης    
  Σπάθα - : - Αστέρας Χαλέπας    
  Μινώταυρος - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Ιδομενέας - : - Τιτάν    
  Παλαιόχωρα - : - Ηρακλής Νεροκούρου    

6η Αγωνιστική Τιτάν - : - Χάλης    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Άρης Σούδας    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Σπάθα    
  Δόξα Παχιανών - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Παλαιόχωρα    
  Γρανίτης - : - Μινώταυρος    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Ιδομενέας    
  Αστέρας Χαλέπας - : - Α.Ε. Κυδωνίας    

7η Αγωνιστική Σπάθα - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Αστέρας Χαλέπας    
  Μινώταυρος - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Παλαιόχωρα - : - Τιτάν    
  Δόξα Παχιανών - : - Γρανίτης    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Ιδομενέας - : - Χάλης    
  Άρης Σούδας - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    

8η Αγωνιστική Τιτάν - : - Παλαιόχωρα    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Μινώταυρος    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Αστέρας Χαλέπας - : - Γρανίτης    
  Τιτάν - : - Άρης Σούδας    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Δόξα Παχιανών    
  Σπάθα - : - Ιδομενέας    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Ίκαρος Μουρνιών    

9η Αγωνιστική Ιδομενέας - : - Παλαιόχωρα    
  Μινώταυρος - : - Τιτάν    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Σπάθα    
  Γρανίτης - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Άρης Σούδας - : - Χάλης    
  Δόξα Παχιανών - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Αστέρας Χαλέπας    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Θύελλα Καλάθενων    

10η Αγωνιστική Παλαιόχωρα - : - Άρης Σούδας    
  Τιτάν - : - Δόξα Παχιανών    
  Σπάθα - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Χάλης - : - Μινώταυρος    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Αστέρας Χαλέπας    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Ιδομενέας    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Γρανίτης    

11η Αγωνιστική Ίκαρος Μουρνιών - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Μινώταυρος - : - Παλαιόχωρα    
  Αστέρας Χαλέπας - : - Τιτάν    
  Γρανίτης - : - Σπάθα    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Δόξα Παχιανών - : - Χάλης    
  Ιδομενέας - : - Άρης Σούδας    

12η Αγωνιστική Άρης Σούδας - : - Μινώταυρος    
  Χάλης - : - Αστέρας Χαλέπας    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Γρανίτης    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Παλαιόχωρα - : - Δόξα Παχιανών    
  Τιτάν - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Ιδομενέας    
  Σπάθα - : - Ηρακλής Νεροκούρου    

13η Αγωνιστική Γρανίτης - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Σπάθα    
  Δόξα Παχιανών - : - Άρης Σούδας    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Χάλης    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Τιτάν - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Ιδομενέας - : - Μινώταυρος    
  Αστέρας Χαλέπας - : - Παλαιόχωρα    

14η Αγωνιστική Παλαιόχωρα - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Μινώταυρος - : - Δόξα Παχιανών    
  Σπάθα - : - Τιτάν    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Χάλης - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Άρης Σούδας - : - Αστέρας Χαλέπας    
  Γρανίτης - : - Ιδομενέας    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    

15η Αγωνιστική Ηρακλής Νεροκούρου - : - Γρανίτης    
  Τιτάν - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Αστέρας Χαλέπας - : - Μινώταυρος    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Παλαιόχωρα    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Χάλης - : - Σπάθα    
  Ιδομενέας - : - Δόξα Παχιανών    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Άρης Σούδας    

16η Αγωνιστική Δόξα Παχιανών - : - Αστέρας Χαλέπας    
  Άρης Σούδας - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Γρανίτης - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Χάλης    
  Μινώταυρος - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Σπάθα - : - Παλαιόχωρα    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Ιδομενέας    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Τιτάν    

17η Αγωνιστική Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Χάλης - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Δόξα Παχιανών    
  Σπάθα - : - Άρης Σούδας    
  Τιτάν - : - Γρανίτης    
  Παλαιόχωρα - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Ιδομενέας - : - Αστέρας Χαλέπας    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Μινώταυρος    

18η Αγωνιστική Αστέρας Χαλέπας - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Μινώταυρος - : - Σπάθα    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Τιτάν    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Παλαιόχωρα    
  Δόξα Παχιανών - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Άρης Σούδας    
  Γρανίτης - : - Χάλης    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Ιδομενέας    

19η Αγωνιστική Τιτάν - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Παλαιόχωρα - : - Γρανίτης    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Αστέρας Χαλέπας    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Μινώταυρος    
  Χάλης - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Άρης Σούδας - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Ιδομενέας - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Σπάθα - : - Δόξα Παχιανών    

20η Αγωνιστική Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Δόξα Παχιανών - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Χάλης    
  Γρανίτης - : - Άρης Σούδας    
  Αστέρας Χαλέπας - : - Σπάθα    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Μινώταυρος    
  Τιτάν - : - Ιδομενέας    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Παλαιόχωρα    

21η Αγωνιστική Άρης Σούδας - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Χάλης - : - Τιτάν    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Δόξα Παχιανών    
  Σπάθα - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Μινώταυρος - : - Γρανίτης    
  Παλαιόχωρα - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Αστέρας Χαλέπας    
  Ιδομενέας - : - Θύελλα Καλάθενων    

22η Αγωνιστική Θύελλα Καλάθενων - : - Σπάθα    
  Αστέρας Χαλέπας - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Τιτάν - : - Παλαιόχωρα    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Μινώταυρος    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Γρανίτης - : - Δόξα Παχιανών    
  Χάλης - : - Ιδομενέας    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Άρης Σούδας    

23η Αγωνιστική Παλαιόχωρα - : - Χάλης    
  Μινώταυρος - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Γρανίτης - : - Αστέρας Χαλέπας    
  Άρης Σούδας - : - Τιτάν    
  Δόξα Παχιανών - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Ιδομενέας - : - Σπάθα    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    

24η Αγωνιστική Σπάθα - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Γρανίτης    
  Χάλης - : - Άρης Σούδας    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Δόξα Παχιανών    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Αστέρας Χαλέπας - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Παλαιόχωρα - : - Ιδομενέας    
  Τιτάν - : - Μινώταυρος    

25η Αγωνιστική Άρης Σούδας - : - Παλαιόχωρα    
  Δόξα Παχιανών - : - Τιτάν    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Σπάθα    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Μινώταυρος - : - Χάλης    
  Αστέρας Χαλέπας - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Ιδομενέας - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Γρανίτης - : - Θύελλα Καλάθενων    

26η Αγωνιστική Α.Ε. Κυδωνίας - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Παλαιόχωρα - : - Μινώταυρος    
  Τιτάν - : - Αστέρας Χαλέπας    
  Σπάθα - : - Γρανίτης    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Άρης Σούδας - : - Ιδομενέας    
  Χάλης - : - Δόξα Παχιανών    

27η Αγωνιστική Μινώταυρος - : - Άρης Σούδας    
  Αστέρας Χαλέπας - : - Χάλης    
  Γρανίτης - : - Α.Ε. Κυδωνίας    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Δόξα Παχιανών - : - Παλαιόχωρα    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Τιτάν    
  Ιδομενέας - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Σπάθα    

28η Αγωνιστική Σπάθα - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Γρανίτης    
  Χάλης - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Άρης Σούδας - : - Δόξα Παχιανών    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Τιτάν    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Παλαιόχωρα - : - Αστέρας Χαλέπας    
  Μινώταυρος - : - Ιδομενέας    

29η Αγωνιστική Δόξα Παχιανών - : - Μινώταυρος    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ - : - Παλαιόχωρα    
  Ηρακλής Νεροκούρου - : - Ίκαρος Μουρνιών    
  Τιτάν - : - Σπάθα    
  Αστέρας Χαλέπας - : - Άρης Σούδας    
  Θύελλα Καλάθενων - : - Χάλης    
  Ιδομενέας - : - Γρανίτης    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη - : - Α.Ε. Κυδωνίας    

30η Αγωνιστική Γρανίτης - : - Ηρακλής Νεροκούρου    
  Α.Ε. Κυδωνίας - : - Τιτάν    
  Μινώταυρος - : - Αστέρας Χαλέπας    
  Παλαιόχωρα - : - Θύελλα Καλάθενων    
  Ίκαρος Μουρνιών - : - Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Σπάθα - : - Χάλης    
  Δόξα Παχιανών - : - Ιδομενέας    
  Άρης Σούδας - : - Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
[Πίσω]