mylonakis730x90

ΕΚΑΣΚ

Το πρόγραμμα της ΕΚΑΣΚ (12-13/10)

Η πρεμιέρα του πρωταθλήματος Ανδρών και η συνέχεια στα πρωταθλήματα Εφήβων, Νεανίδων και Παίδων είναι στο πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (12-13/10) για τις διοργανώσεις της ΕΚΑΣΚ.

 

Το τελικό πρόγραμμα των αγώνων είναι το εξής:

12/10/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

22:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

12/10/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

20:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

12/10/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

18:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

12/10/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

12/10/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

12:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

12/10/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

10:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

12/10/19

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

13:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

12/10/19

Β.Α.Κ.

13:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

12/10/19

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

19:30

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

12/10/19

ΜΟΙΡΩΝ

17:30

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

12/10/19

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

13:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

12/10/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

13:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

12/10/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

11:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

12/10/19

ΣΟΥΔΑΣ

14:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

AOK XANΙΑ

12/10/19

ΧΑΝΙΩΝ

19:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

12/10/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

16:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

13/10/19

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

16:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

13/10/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

18:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13/10/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

13/10/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

14:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

13/10/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

12:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

13/10/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

10:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

13/10/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

12:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

13/10/19

ΣΗΤΕΙΑΣ

12:30

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

13/10/19

ΣΟΥΔΑΣ

18:30

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

13/10/19

ΣΟΥΔΑΣ

16:30

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

13/10/19

ΣΟΥΔΑΣ

14:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

AOK XANΙΑ

13/10/19

ΧΑΝΙΩΝ

16:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

13/10/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

16:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ