Ακαδημίες

To πρόγραμμα από Κ8 μέχρι Κ16

Η ΕΠΣ Χανίων κοινοποίησε τα προγράμματα του σαββατοκύριακου σε όλα τα πρωταθλήματα υποδομής και πιο συγκεκριμένα από τα Κ8 μέχρι και τα Κ16.

Αναλυτικά:

Κ16
Σάββατο 18/1
13.00 Πανακρωτηριακός-ΣΥΝΚΑ στη Σούδα
13.00 Θησέας-Παλαιόχωρα στα Νεροκούρου
Κυριακή 19/1
13.00 Μινώταυρος-Κισσαμικός στις Μουρνιές
13.00 Πλατανιάς-Άρης στην Αγία Μαρίνα
Δόξα-Θύελλα 3-0 ά.α.
Ρεπό: Ηρακλής-Καλτσέτο-Χάλης

Κ14
Σάββατο 18/1
11.30 Μινώταυρος-ΣΥΝΚΑ στη Μ. Ελιά
13.15 Κρ. Αστέρας-Πανακρωτηριακός στη Μ. Ελιά
13.15 Ηρακλής-Κισσαμικός στον Ταυρωνίτη
11.30 ΑΟΧ-ΑΔΝ Κυδωνίας στους Αγίους Αποστόλους
13.15 Πλατανιάς-Καλτσέτο στους Αγίους Αποστόλους
Κυριακή 19/1
09.00 Απόλλων-ΑΠ Σούδας στη Σούδας
09.00 Θησέας-Σπάθα στη Μ.Ελιά
13.15 ΠΑΟΚ-Γρανίτης στη Μ. Ελιά
Ρεπό: ΑΡΕΝΑ

Κ12
Σάββατο 18/1
09.00 ΑΔΝ Κυδωνίας-Πανακρωτηριακός στα Καθιανά
10.15 Χάλης Γυν. ΣΥΝΚΑ ΣΤΑ Καθιανά
11.30 ΑΡΕΝΑ-Λέοντες στα Καθιανά
09.00 ΑΠ Σούδας-ΑΟΧ στις Μουρνιές
10.15 Πλατανιάς-Μινώταυρος στις Μουρνιές
11.30 Δόξα-Κορωνίδα στις Μουρνιές
12.45 ΑΕ Κυδωνίας-Ιδομενέας στις Μουρνιές
09.00 Απόλλων-Ροδωπού στην Αγία Μαρίνα
10.15 Ηρακλής-Κισσαμικός στην Αγία Μαρίνα
11.30 Νέοι Μινωταύρου-Παλαιόχωρα στην Αγία Μαρίνα
12.45 Αρης-Γρανίτης στην Αγία Μαρίνα
09.00 Ασπίδα-Χάλης στα Νεροκούρου
10.15 ΠΑΟΚ-Καλτσέτο στα Νεροκούρου
11.30 Απτερα-Τιτάν στα Νεροκούρου
Ρεπό: Θησέας-Ίκαρος

Κ10
Σάββατο 18/1
09.00 Γρανίτης-Κισσαμικός στο Κολυμπάρι
10.15 Ροδωπού-Θύελλα στο Κολυμπάρι
11.30 Πλατανιάς-Παλαιόχωρα στο Κολυμπάρι
09.00 Καλτσέτο-Δόξα στο Καλτσέτο
10.15 Περιβόλια-Νέοι Μινωταύρου στο Καλτσέτο
11.30 Μινώταυρος-Ίκαρος στο Καλτσέτο
12.45 ΑΔΝ Κυδωνίας-ΠΑΟΚ στο Καλτσέτο
09.00 Ηρακλής-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ στο Fair Play
09.00 AΠ Σούδας Β-Λέοντες στη Σούδα
10.15 ΕΘΚ-ΑΠ Σούδας Α στη Σούδα
11.30 Αστέρας Χαλ.-Άρης στη Σούδα
10.15 ΑΡΕΝΑ-Ασπίδα στο Fair Play
11.30 AOX-Aπόλλων στο Fair Play

Κ8
Σάββατο 18/1
09.00 ΑΟΧ-Καλτσέτο στο Καλτσέτο
10.00 Αγία Μαρίνα-Ιδομενέας στο Καλτσέτο
11.00 Κισσαμικός-ΣΥΝΚΑ στο Καλτσέτο
12.00 ΑΕ Κυδωνίας-Δόξα στο Καλτσέτο
09.00 ΕΘΚ-ΓΑΣ στο Fair Play
10.00 Aσπίδα-Πανακρωτηριακός στο Fair Play
11.00 ΑΠ Σούδας-Τιτάν στο Fair Play
12.00 ΑΡΕΝΑ-Άρης στο Fair Play
09.00 Ίκαρος-Θησέας στη Χαρωδιά
10.00 Περιβόλια-ΠΑΟΚ στη Χαρωδιά
11.00 Νέοι Μινωταύρου-Μινώταυρος στη Χαρωδιά
Ρεπό: Πλατανιάς-Απόλλων-Ηρακλής